Våra produktansvariga

Våra produktansvariga arbetar med tekniska frågor i nära samarbete med våra tillverkare. De har stor erfarenhet och bred kompetens från olika applikationer och tillsammans med våra tillverkare har vi möjlighet att erbjuda rätt produkt i rätt applikation.

Om du är osäker på vem av våra produktansvariga som har ansvar för produkten du är intresserad av, kontakta då vår kundsupport så hjälper de dig att få kontakt med rätt person.

Telefon +46(0)75-242 44 00

Fax +46(0)75-242 44 49

E-post [email protected]

PA
Blank
Fredrik Olofsson
Produktområdeschef , Drivelektronik
075-242 44 25 075-242 44 25
fredrik.olofsson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik

Pelle_hedemo 400x400
Pelle Hedemo
Produktansvarig , Drivelektronik
075-242 44 36 075-242 44 36
pelle.hedemo@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik

Jonas_Nystrm 400x400
Jonas Nyström
Produktchef, Motorer & växlar
075-242 44 34 075-242 44 34
jonas.nystrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer

Adam_Skrubbe 400x400
Adam Skrubbe
Produktansvarig , Motorer & växlar
075-242 44 11 075-242 44 11
adam.skrubbe@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer

Torgny_Berglund 400x400
Torgny Berglund
Produktansvarig , Motorer & växlar
075-242 44 26 075-242 44 26
torgny.berglund@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer

Andreas_Lundh 400x400
Andreas Lundh
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 03 075-242 44 03
andreas.lundh@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kedjedrifter

Jerry_Klingstedt
Jerry Klingstedt
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 20 075-242 44 20
jerry.klingstedt@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Precisionsväxlar

Mats_Krrdahl 400x400
Mats Kärrdal
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 31 075-242 44 31
mats.karrdal@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kuggremsdrifter , axelkopplingar

Morgan_Holmstrm 400x400
Morgan Holmström
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 23 075-242 44 23
morgan.holmstrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kedjedrifter, kilremmar

Lars_Asp 400x400
Lars Asp
Produktansvarig, Linjära produkter
075-242 44 07 075-242 44 07
lars.asp@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära ställdon, Skenstyrningar, kulskruvar, domkrafter

Philip_Bauschke 400x400
Philip Bauschke
Produktansvarig / Kundansvarig säljare, Linjära produkter
075-242 44 42 075-242 44 42
philip.bauschke@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära ställdon, miniatyrställdon, pelarben

Kundsupport

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor.

075 - 242 44 00

Skicka e-post

Chatta med oss