Personal

Nedan listar vi all personal hos oss på OEM Motor. Hittar du inte personen du söker eller inte vet vem du söker? Kontakta då kundsupport så hjälper de dig.
Bjrn_Engstrm 400x400
Björn Engström
Kundsupport
075-242 44 05 075-242 44 05
bjorn.engstrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Axelkopplingar & Spännelement, Kedja & Kedjehjul, Remmar & Remhjul, Växlar

Ludvig_davidsson 400x400
Ludvig Davidsson
Kundsupport
075-242 44 28 075-242 44 28
ludvig.davidsson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära produkter

James_Rosell 400x400
James Rosell
Kundsupport
075-242 44 21 075-242 44 21
james.rosell@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik, Motorer, Växlar, Solenoider

Johan_Folkesson 400x400
Johan Folkesson
Kundsupport
075-242 44 15 075-242 44 15
johan.folkesson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Axelkopplingar & Spännelement, Kedja & Kedjehjul, Remmar & Remhjul, Växlar

jens landgren
Jens Landgren
KAM
075-242 44 39 075-242 44 39
jens.landgren@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Eric_Svensson 400x400
Eric Svensson
KAM / Produktchef
075-242 44 13 075-242 44 13
eric.svensson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik och motorer

Andreas 400x400
Andreas Wederberg
Säljledare
075-242 44 09 075-242 44 09
andreas.wederberg@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik och motorer

Anton 400x400
Anton Sandberg
Kundansvarig säljare
075-242 44 41 075-242 44 41
anton.sandberg@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik och motorer

Philip_Lindqvist 400x400
Philip Lindqvist
Kundansvarig säljare
075-242 44 33 075-242 44 33
philip.lindqvist@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik och motorer

Sandra_Gerdin 400x400
Sandra Gerdin
Kundansvarig säljare
075-242 44 29 075-242 44 29
sandra.gerdin@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik och motorer

Blank
Arman Roya
Kundansvarig säljare
075-242 44 08 075-242 44 08
arman.roya@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära produkter

Philip_Bauschke 400x400
Philip Bauschke
Kundansvarig säljare
075-242 44 42 075-242 44 42
philip.bauschke@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära produkter

Michael_Jnsson 400x400
Michael Jönsson
Kundansvarig säljare
075-242 44 04 075-242 44 04
michael.jonsson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Transmission

Fredrik_Olofsson 400x400
Fredrik Olofsson
Produktområdeschef , Drivelektronik
075-242 44 25 075-242 44 25
fredrik.olofsson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Drivelektronik

Peter_Dahlstrm 400x400
Peter Dahlström
Projektansvarig
075-242 44 45 075-242 44 45
peter.dahlstrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Produktlösningar

Jonas_Nystrm 400x400
Jonas Nyström
Produktchef, Motorer & växlar
075-242 44 34 075-242 44 34
jonas.nystrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer

Torgny_Berglund 400x400
Torgny Berglund
Produktansvarig , Motorer & växlar
075-242 44 26 075-242 44 26
torgny.berglund@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer

Blank
Andreas Eriksson
Produktansvarig , Motorer & växlar
075-242 44 01 075-242 44 01
andreas.eriksson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer

Blank
Niklas Klaar
Produktansvarig , Motorer & växlar/Drivelektronik
075-242 44 36 075-242 44 36
niklas.klaar@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Motorer, Drivelektronik

Lars_Asp 400x400
Lars Asp
Produktansvarig, Linjära produkter
075-242 44 07 075-242 44 07
lars.asp@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära ställdon, Skenstyrningar, kulskruvar, domkrafter

Blank
Jochen Ernfridsson
Produktansvarig, Linjära produkter
075-242 44 37 075-242 44 37
jochen.ernfridsson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära ställdon, miniatyrställdon

Jerry_Klingstedt
Jerry Klingstedt
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 20 075-242 44 20
jerry.klingstedt@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Precisionsväxlar

Andreas_Lundh 400x400
Andreas Lundh
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 03 075-242 44 03
andreas.lundh@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kedjedrifter

Mats_Krrdahl 400x400
Mats Kärrdal
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 31 075-242 44 31
mats.karrdal@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kuggremsdrifter , axelkopplingar

Morgan_Holmstrm 400x400
Morgan Holmström
Produktansvarig, Transmission
075-242 44 23 075-242 44 23
morgan.holmstrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kedjedrifter, kilremmar

Isak_wennerlund 400x400
Isak Wennerlund
Marknadsassistent
075-242 44 43 075-242 44 43
isak.wennerlund@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Transmission

Conny_Ahlstedt 400x400
Conny Ahlstedt
Lagerarbetare
075-242 44 17 075-242 44 17
conny.ahlstedt@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Lager Hultsfred

Weam_Aldaker 400x400
Weam Aldaker
Lagerarbetare
075-242 44 18 075-242 44 18
weam.aldaker@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Lager Hultsfred

Blank
Johan Sethsson
Lagerarbetare
075-242 44 44 075-242 44 44
johan.sethsson@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Lager Hultsfred

Anna_Rolf 400x400
Anna Rolf
Materialplanerare och logistik
075-242 44 27 075-242 44 27
anna.rolf@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Blank
Philip Åhlund
Marknadsansvarig
075-242 44 22 075-242 44 22
philip.ahlund@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Fredrik Falkenstrom
Fredrik Falkenström
CEO
075-242 44 30 075-242 44 30
fredrik.falkenstrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

oscar nystrom
Oscar Nyström
Affärsområdeschef
075-242 44 35 075-242 44 35
oscar.nystrom@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

DM

Fredrik Lantz
Fredrik Lantz
Affärsområdeschef
075-242 44 06 075-242 44 06
fredrik.lantz@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Transmission

Johan Viskonts
Johan Viskonts
Affärsområdeschef
075-242 44 38 075-242 44 38
johan.viskonts@oemmotor.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linjära produkter

Kundsupport

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor.

075 - 242 44 00

Skicka e-post

Chatta med oss