Under sommarperioden, från vecka 27 till 33 har vi begränsad bemanning. Detta innebär att våra svarstider kan bli något längre än vanligt, vilket vi ber om överseende med.
Under vecka 28 till 31 har vi inte möjlighet att göra några mekaniska bearbetningar. Vårt lager på Höganloft är öppet som vanligt under hela sommaren. Vi önskar dig en trevlig sommar!
Denna lösning kombinerar en integrerad stegmotor från JVL med en högpresterande vinkelväxel och remhjul från APEX Dynamics, vilket ger en servodrift anpassad för remdrift. Kombinationen erbjuder optimerad prestanda där både precision och hållbarhet är avgörande, vilket gör den idealisk för krävande tillämpningar.
Servoväxel
Integrerad drivning Nema 34 Stegmotor
Kuggremshjul AT5 & AT10
Hittar du inte vad du söker eller kan vi hjälpa dig på något vis? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi så snart vi kan!
Vänligen inkludera ett telefonnummer om du önskar bli uppringd.